Plastyczny

PROTOKÓŁ –  KONKURSU PLASTYCZNEGO
„BIEL I CZERŃ NIE SĄ NUDNE ”

Komisja w składzie:

Elżbieta Neuman

Danuta Przybysz

Anna Bobołowicz

w dniu 11 czerwca 2016 roku przyznała tytuł laureata  następującym osobom:

Konkurs plastyczny  „Biel i czerń nie są nudne”

Laureaci:

Kategoria I

  1. Maja Michalak,6 lat, Przedszkole Miejskie 33 w Gorzowie Wlkp.,opiekun: Patrycja Banber- Stachowiak
  2. Sophie Pacześna, 6 lat, Sulęciński Ośrodek Kultury, opiekun: Anna Gwizdek
  3. Maria Kraciuk, 6 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wlkp., opiekun: Danuta Łubińska

Kategoria II

  1. Emma Pelc, 7 lat, Miejski Dom Kultury Świnoujście, opiekun: Jacek Walczak
  2. Weronika Zimnowoda, 8 lat, Sulęciński Ośrodek Kultury, opiekun: Anna Gwizdek
  3. Marlena Knapczyk, 8 lat, Miejski Dom Kultury Świnoujście, opiekun: Jacek Walczak
  4. Laura Dominik, 8 lat, Sulęciński Ośrodek Kultury, opiekun: Anna Gwizdek
  5. Agata Filipowicz, 9 lat, Sulęciński Ośrodek Kultury, opiekun:  Anna Gwizdek
  6. Jacek Zalewski, 9 lat, Miejski Dom Kultury Świnoujście, opiekun: Jacek Walczak
  7. Norbert Sidor, 9 lat, Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami Integracyjnymi w Chełmie, opiekun:  Krystyna Tywaniuk
  8.  Jagoda Popowska, 9 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wlkp., opiekun: Danuta Łubińska

Kategoria III

  1. Zuzanna Skalecka 10 lat, Zespół Szkół Nr 13 Gorzów Wlkp., opiekun: opiekun: Anna Bobołowicz
  2. Oliwia Orzechowska, 10 lat, Zespół Szkół nr 13 w Gorzowie Wlkp., opiekun: Anna Bobłowicz
  3. Ewa Gap, 10 lat, Sulęciński Ośrodek Kultury, opiekun: Anna Gwizdek
  4. Paula Siwkowska, 10 lat, MDK Gorzów Wlkp., opiekun: Aleksandra Czarnecka
  5. Dawid Karnia, 12 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wlkp., opiekun: Roman Łubiński
  6. Bartosz Jarioszewski, 12 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wlkp., opiekun: Danuta Łubińska
  7. Karolina Jakóbczak, 12 lat, Sulęciński Ośrodek Kultury, opiekun: Anna Gwizdek
  8. Patryk Sipowicz, 11 lat, Miejski Dom Kultury Świnoujście, opiekun: opiekun: Jacek Walczak

Kategoria IV

  1. Aleksandra Kugler, 13 lat, MDK Gorzów Wlkp., opiekun: Aleksandra Czarnecka
  2. Aleksandra Kulger, 13 lat, Szkoła Podstawowa nr 15 w Gorzowie Wlkp., opiekun: Danuta Przybysz
  3. Urszula Pyrciak, 14 lat, Gimnazjum Lubniewice, opiekun: Bożena Biczyk
  4. Bożena Smalec, lat 15, Gimnazjum Lubniewice, opiekun: Bożena Biczyk
  5. Juliusz Duraj, 13 lat, Publiczne Gimnazjum nr 3 w Świebodzinie, opiekun: Teresa Berendt -Klechamer
  6. Wiktoria Snacka, 14 lat, Sulęciński Ośrodek Kultury, opiekun: Anna Gwizdek
  7. Alicja Skórka, 13 lat, Miejski Dom Kultury Świnoujście, opiekun: Jacek Walczak
  8. Julia Wożniak, 15 lat, MDK Gorzów Wlkp., opiekun: Aleksandra Czarnecka
  9. Wiktoria Jachimowska, 14 lat, MDK Gorzów Wlkp., opiekun: Aleksandra Czarnecka
  10. Paula Jarmuszka, 14 lat, Gimnazjum nr 4 w Gorzowie Wlkp., opiekun:
  11. Paula Napierała, 16 lat Zespół Szkół nr 13 w Gorzowie Wlkp., opiekun: Anna Bobołowicz
  12. Anna Kargul, 14 lat, Gimnazjum Lubniewice, opiekun: Bożena Biczyk
  13. Natalia Fursa, 14 lat, Szkoła o profilu Artystycznym w Gorzowie Wlkp.

Kategoria V

  1. Sebastian Matysik, 18 lat, Miejski Dom Kultury Świnoujście, opiekun: Jacek Walczak
  2. Iga Kuśnierczyk, 17 lat, Miejski Dom Kultury Świnoujście, opiekun: Jacek Walczak
  3. Iga Żalęźna. 15 lat, Gimnazjum im. Ks. Jana Twardowskiego w Torzymiu, opiekun: Ilona Wojciechowska
  4. Oliwia Andrzejczak, 15 lat, Gimnazjum im. Ks. Jana Twardowskiego w Torzymiu, opiekun: Ilona Wojciechowska
  5. Natalia Dąbrowska, 16 lat, Gimnazjum im. Ks. Jana Twardowskiego w Torzymiu, opiekun: Ilona Wojciechowska