Wystawa fotograficzna Piotra Chary

2 marca odbyła się uroczysta inauguracja wystawy fotograficznej pt. Skrzydlate piękno Doliny Dolnej Warty. Jej autor – Pan Piotr Chara przygotował specjalnie na tę okazję prezentację multimedialną pt. Magia przyrodniczych mikroświatów – w Dolinie Lubniewki. Pan Piotr zaprezentował niecodzienne ujęcia lubniewickiej przyrody, ale to również dzięki pasji z jaką opowiadał o tych unikatowych zakątkach naszej Małej Ojczyzny – wieczór z autorem zdjęć można nazwać prawdziwą ucztą dla zmysłów.

WALENTYNKOWA INAUGURACJA KLUBU ZAKĄTEK

PRZYJDŹ KONIECZNIE

14.02.2012

– „BEZ GRANIC”, godz. 11:00

– „OŚWIADCZYNY PO IRLANDZKU”, godz. 13:30

„BEZ GRANIC” Sarah Jordan (Angelina Jolie) wychodzi za mąż za dobrze urodzonego londyńczyka Henry’ego Bauforda (Linus Roache). Jakiś czas później, w trakcie przyjęcia dobroczynnego, jest ona mimowolnym świadkiem skandalu. Nick Callahan (Clive Owen) z organizacji „Lekarze bez granic” przerywa bal, wyrzucając zebranym, że marnują pieniądze, które uratowałyby życie wielu dzieciom. Sarah, poruszona wystąpieniem nieznajomego i równocześnie: zafascynowana jego osobą, wyjeżdża do Etiopii i do innych krajów, w których stara się nieść pomoc potrzebującym. Podczas jednej z takich podróży ponownie spotyka Nicka. Tak zaczyna się trwający 10 lat romans.