Wybrana aktualność

Wakacje z Jogą

Wakacje z Jogą

 

Serdecznie zapraszamy na wakacyjną edycję Jogi w Gminnym Ośrodku Kultury „Pod Morwą” w Lubniewicach.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 11 lipca 2017r. (wtorek) o godz. 17:00

(pierwsze spotkanie nieodpłatnie)

Prowadząca: Donata Griga

Pani Donata Griga serdecznie zaprasza do współpracy w obszarze polepszenia jakości zdrowia, kondycji fizycznej oraz harmonii ciała i umysłu. Od wielu lat prowadzi sesje zajęć poświęconych relaksacji, regeneracji ciała, technik oddechowych dla ciała i umysłu, technik wzmacniających kręgosłup oraz zajęcia Yogi Kundalini. Najbardziej uniwersalnym i wykorzystywanym tematem jest ” Sztuka Relaksacji” sesja poświęcona relaksacji ciała z technikami rozciągającymi i energetyzującymi organizm, a także technik oddechowych, które przynoszą regenerację ciała i umysłu, budują pewność siebie oraz otwartość na innych ludzi.

Metoda pracy z ciałem łączy elementy jogi, ciwiczenia rozciągające, kształtujące oraz modelujące sylwetkę z technikami relaksacyjnymi (masaże, praca z oddechem). Ćwiczenia pozwalają na uzmysłowienie własnej żywotności, nauczenie się jak pokonywać blokady w ciele i doświadczyć uzdrawiającej mocy ruchu i oddechu. Doskonale wspomagają utratę wagi ciała, poprawiają kondycję. Proponowany podczas zajęć ruch wpływa na fizyczny, psychologiczny i duchowy aspekt człowieka. Harmonizuje, pogłębia świadomość i otwiera na doświadczenie satysfakcji płynącej z ciała. Holistyczne podejście daje możliwość odreagowania i rozładowania stresu.

Donata Griga – przede wszystkim jestem kobietą, pełną uśmiechu oraz pozytywnwj energii. Fascynacja metod pracy z ciałem i umysłem, Yogą Kundalini, tańcem i ruchem stała się dla mnie piękną drogą na której poznałam i doświadczyłam wielu metod pracy z ciałem, między innymi: choreoterapii, improwizacji ruchowej, jogi, medytacji w tańcu, a także różnych ćwiczeń relaksacyjnych a przede wszystkim ćwiczeń rozciągających i modelujących. Od 1996 roku pracuję w obszarze rozwijania świadomości ciała, jego kształtowania, prowadząc zajęcia z kobietami dopasowując i uwzględniając indywidualne ich potrzeby. Tworzyłam i realizowałam programy dla kobiet min. w Lubuskiej Strefie Kobiet działającej przy Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wlkp. prowadząc cykl warsztatów i szkoleń. Motywuję i uczę świadomości własnego ciała, by jak najlepiej wykorzystać jego zasoby. Ścieżka jest dla mnie drogą, którą z radością dzielę się z innymi.