Świat na tkaninie 2010

• Dodano: 04•09•2013
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „Świat na tkaninie” Protokół z zakończenia konkursu Organizator: Gminny Ośrodek Kultury „Pod Morwą” w Lubniewicach, tel. 957557639 Uczestnicy: Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i dorośli wg następujących kategorii wiekowych: • 10-12 lat • 13-16 lat • 17-19 lat • dorośli Cel konkursu: • popularyzacja technik plastycznych na tkaninie • rozwijanie wrażliwości estetycznej • prezentacja możliwości twórczych dzieci, młodzieży, dorosłych Warunki uczestnictwa: • uczestnik może wykonać jedną lub kilka prac wybraną techniką (np. batik, malowanie na jedwabiu, filc, połączenie filcu z jedwabiem, techniki tkackie, patchwork oraz inne techniki działań na tkaninie) • format dowolny • prace mogą być wykonane tylko indywidualnie • każda praca powinna posiadać na odwrotnej stronie informacje według wzoru (wypełnione komputerowo lub pismem drukowanym) a) tytuł pracy b) imię i nazwisko autora c) wiek d) imię i nazwisko opiekuna plastycznego e) adres i telefon placówki Termin nadsyłania prac: do końca września 2010 roku Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu miesiąca od terminu końcowego. O terminie wystawy podsumowującej konkurs uczestnicy nagrodzeni i wyróżnieni zostaną powiadomieni listownie. Podsumowaniu konkursu towarzyszyć będą zabawy plastyczne.