PIĘKNA I BESTIA- PRZEDSTAWIENIE PLENEROWE

• Dodano: 05•09•2013
W niedzielne południe na lubniewickim rynku rozgościł się teatr z Krakowa, zaproszony przez GOK. Ławeczki wypełnili najmłodsi z opiekunami, rodzicami, rodzeństwem. Zjawiła się nawet TV Gorzów, która okiem kamery obserwowała poczynania aktorów i reakcję publiczności. Na scenie się działo…wzruszająca opowieść przeplatana była występami wokalnymi. Na scenie pojawiła się też młoda publiczność, z wielkim przejęciem włączająca się w akcję. Spektakl był jednocześnie zapowiedzią edukacji teatralnej, do której wracamy we wrześniu. Już teraz zapraszamy na comiesięczne spotkania na Sali widowiskowej.