Oferta pracy

• Dodano: 23•03•2017
Gminny Ośrodek Kultury w Lubniewicach poszukuje pracownika na stanowisko:  pracownik do spraw pracowniczych Wymiar czasu pracy – cały etat Termin składania dokumentów:  do 20 kwietnia 2017r. Stanowisko: pracownik do spraw pracowniczych, promocji i organizacji imprez praca
Gminny Ośrodek Kultury w Lubniewicach poszukuje pracownika na stanowisko:  pracownik do spraw pracowniczych Wymiar czasu pracy – cały etat Termin składania dokumentów:  do 20 kwietnia 2017r. Stanowisko: pracownik do spraw pracowniczych, promocji i organizacji imprez I. Ramowy zakres obowiązków: 1)   prowadzenie spraw kadrowych 2)   redagowanie strony internetowej oraz stron na portalach społecznościowych 3)   promocja wydarzeń 4)   projektowanie i wykonanie wszelkiego rodzaju reklamy wizualnej 5) organizacja imprez II. Preferowane wykształcenie: 1)   wykształcenie wyższe 2)  preferowane  kierunki: administracja, kierunki związane z kulturą i sztuką III. Wymagania i kompetencje: 1)    posiadanie prawa jazdy, 2)    konieczne jest posiadanie samochodu, 3)    komunikatywność, 4)    umiejętność budowania relacji, 5)    umiejętność rozwiązywania problemów, 6)    systematyczność, samodzielność, operatywność, dyspozycyjność, kreatywność 7)    otwartość na uzupełnianie wiedzy i pozyskiwanie nowych kompetencji IV. Termin i miejsce składania dokumentów: Wymagane dokumenty (cv, list motywacyjny, potwierdzenie kompetencji i wykształcenia) należy składać osobiście  w biurze dyrektora GOK – u lub drogą mailową na adres gok.dyrektor@gmail.com w terminie do dnia  20 kwietnia 2017 r. do godziny 17:00.