Mój Boski Rozwód monodram

16 Października 2010 r. o godzinie 20:00 na sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury wystawiony zostanie monodram pt. „Mój Boski Rozwód” w reżyserii Jerzego Gruzy. Główną rolę zagra w nim Krystyna Podleska (słynna Ola z kultowego filmu Barei „Miś”).

„Boski Rozwód” to wzruszająca i pełna optymizmu historia kobiety w średnim wieku, którą porzuca mąż, a córka wyprowadza się do narzeczonego. Do wypełnienia pustki Angela ma tylko psa i telefon. Teraz na nowo musi znaleźć swoje miejsce na ziemi, odnaleźć sens życia i szczęście. Po różnorodnych perypetiach udaje się to jej. I to jest tryumf kobiety,

która nigdy nie zatraciła nie tylko poczucia humoru, młodzieńczej ciekawości świata, a także dystansu do siebie i innych. Angela widzi nawet zabawną stronę swoich porażek. Zawsze dowcipna, czasami trochę złośliwa, a zazwyczaj kpiąca z samej siebie. Dlatego jej opowieść to piękna, ludzka historia – tryumf optymizmu i wiary w “kolejny lepszy dzień.

(www.acoustic.com.pl)

Bilety w cenie 10 zł – dorośli (w przedsprzedaży 8 zł), młodzież 5 zł