Wybrana aktualność

Koncert na Dzień Kobiet

Koncert na Dzień Kobiet

Specjalny koncert dla kobiet i o kobietach.
Marcin Roszkowski (Maestro Chives) – przygodę ze skrzypcami rozpoczął w 6 roku życia, od tamtej pory zdobył wiele nagród i wyróżnień na konkursach skrzypcowych w Polsce i Europie. Absolwent Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie. Występował w najwiekszych salach koncertowych świata (Pekin, Seul, Ateny, Berlin, Wiedeń, Zurich, Beirut…) Uczestnik 7 edycji „Must be the music” gdzie uzyskał 4x TAK i bardzo pozytywne opinie jurorów.
Od najmłodszych lat eksperymentuje z muzyką elektroniczną czego efektem jest połączenie dźwięku skrzypiec z brzmieniem klubowym – live act. Jego opracowanie „Tsunami” zyskało uznanie i wsparcie producentow DVBBS i Borgeous`a. Wielokrotny laureat Vube Video Contest, gdzie dzięki własnym coverom w bardzo krótkim czasie osiągnął dziesiątki milionów odsłon. Znany z licznych występów w najlepszych klubach w USA, Niemczech, Chorwacji, Egipcie.

Charyzma, talent i ciężka praca zaowocowała Marcinowi kooperacją z wieloma polskimi producentami oraz zagranicznymi artystami. Do historii przeszło już show jakie zrobił do spółki z Christianem Burns oraz Jonathanem Mendelsohnem podczas pierwszej edycji Freeland Festival w Łodzi.