Gminny Ośrodek Kultury w Lubniewicach zaprasza chętne osoby na Warsztat Teatrotwórczy Totalnie. Warsztat jest organizowany w ramach projektu Teatralne Laboratorium Kultury

Przeznaczony jest dla osób dorosłych, które pragną wzbogacić swój warsztat, doświadczyć po raz pierwszy „bycia na scenie”, którym w duszy gra aktorstwo, śpiew, taniec… Wynikiem pracy podczas dwóch weekendów 24-26.11 i 8-10.12 będzie spektakl muzyczny na podstawie autorskiego scenariusza Teatru IWIA. Warsztaty są elementem projektu Teatralne Laboratorium Kultury, który otrzymał dofinansowanie z MKiDN, program Kultura Dostępna. W związku z tym warsztaty są nieodpłatne dla uczestników.
Nabór: biuro Gminnego Ośrodka Kultury w Lubniewicach lub telefonicznie 957557639.
Zakończenie naboru: 24.11 godz. 11.00