Gminny Ośrodek Kultury „Pod Morwą” w Lubniewicach zaprasza dzieci na teatrzyk pt.”Pan Twardowski”, który odbędzie się dnia 6 sierpnia 2017r. o godzinie 16:00 na lubniewickim rynku. Serdecznie zapraszamy!!!

Pan Twardowski

Przedstawienie oparte na powszechnie znanej legendzie krakowskiej, stanowiącej element naszej narodowej kultury. Podczas spektaklu widzowie będą mogli usłyszeć hejnał krakowski oraz obejrzeć tradycyjne stroje szlacheckie. Humorystycznie potraktowane perypetie tytułowego bohatera, któremu udaje się się wyjść cało z opresji dzięki sprytowi i chęci niesienia pomocy innym.

Doskonała gra aktorska, kolorowa scenografia (w tle Zamek na Piaskowej Skale, Maczuga Herkulesa w Parku Ojcowskim) i barwne kostiumy gwarantują fantastyczną zabawę.

Serdecznie zapraszamy!!!