EDUKACJA TEATRALNA W LUBNIEWICACH - RUBINOWY KSIĄŻĘ

• Dodano: 05•09•2013
Po raz kolejny przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III ze Szkoły Podstawowej w Lubniewicach mieli okazję obejrzeć przedstawienie teatralne w Gminnym Ośrodku Kultury „Pod Morwą”. Tym razem była to adaptacja jednej z mniej znanych baśni Wschodu. Spektakl był przeplatany orientalną muzyką, przybliżył egzotykę wschodu. Barwne, piękne kostiumy i scenografia w pełni oddały baśniową atmosferę. Wesoło przedstawiono niektóre wątki spektaklu, co zapewniło dobrą zabawę. Baśń „Rubinowy Książę” uczy, że nadmierna ciekawość, brak poszanowania dla czyichś sekretów i wścibstwo, mogą czasem zgubić.