Projekt „Oblicza Kultury – od korzeni po współczesność”

Projekt „Oblicza Kultury- od korzeni po współczesność” dobiegł końca. Realizację rozpoczęliśmy w roku 2016, składało się na niego kilka wydarzeń. Wszystko zaczęło się od spotkania partnerskiego „Kultura i historia”, podczas którego nastawiliśmy się na pokazanie piękna naszej okolicy w ujęciu historycznym i współczesnym. Ważnym wydarzeniem były Folkowe Lubniewice, podczas których zorganizowaliśmy koncerty, zaprosiliśmy na lokalne potrawy, dla dzieci stworzyliśmy stoiska interaktywne o tematyce folkowej. Nowością była organizacja wydarzenia karnawałowego „Jesteśmy razem”, wspólna partnerska potańcówka była doskonała okazją do zabawy i integracji. Projekt otrzymał dofinansowanie z Euroregionu PRO EUROPA VIADRINA w ramach Funduszy Małych Projektów INRERREG VA 2014-2020 z Europejskich Funduszy Rozwoju Regionalnego i Budżetu państwa.